Vind skiresort icon
Nederlands, België | Change language
Nieuw hier? Aanmelden voor community!
personen zijn al lid!

Knallende seizoensafsluiters in Zwitserse skigebieden

MySwitzerland - Laax NK
MySwitzerland - Laax NK

Achtereenvolgens Laax, de Jungfrauregio en Zermatt pakken groots uit in april.

Auteur

Door Zwitserland Toerisme
Gepubliceerd: 24.03.11


Hoewel het winterseizoen in Zwitserland nog in volle gang is, maken verschillende bestemmingen zich al op voor spetterende afsluitingen.

SnowFest/NK Snowboard, Laax

In Laax (Graubünden) vindt van 3 t/m 9 april het SnowFest plaats: een festival speciaal voor de Nederlandse snowboarder en freestyle skiër. Hoogtepunten zijn de Nederlandse snowboardkampioenschappen en optredens van verschillende Nederlandse hiphop-acts, zoals The Opposites en de Flinke Namen.
 
Snowpen Air, Kleine Scheidegg

Op de Kleine Scheidegg in de Jungfrauregio (Berner Oberland) maken onder andere James Blunt en Kool & The Gang hun opwachting tijdens de SnowpenAir 2011 van 9-10 april. Naast optredens, wordt het publiek ook getrakteerd op een imposant uitzicht over het beroemde bergtrio Eiger, Mönch en Jungfrau. 

Zermatt Unplugged

In de daaropvolgende week, van 12 tot 16 april, staat Zermatt (Wallis) in het teken van Zermatt Unplugged, waarop klinkende namen als Seal en David Gray acte de présence geven. Met de 4478 meter hoge Matterhorn op de achtergrond belooft het een hoogstaand spektakel te worden.   


 
Klik hier voor informatie over alle evenementen in Zwitserland.

 

blog comments powered by Disqus
Nieuwste foto´s uit Zermatt, van onze users
Zermatt
Zermatt
Zermatt
Breihorn 4168 moh
Klein Matterhorn
Moi sur le Mattelhorn
Moi sur le Mattelhorn
cable car klein matterhorn
 matterhorn
ja a matterhorn
Scandinavië
Europa
Noord-Amerika
Groot-Brittannië Liechtenstein België Nederland Duitsland Tsjechië Oostenrijk Slovenië Zwitserland Polen Slowakije Roemenië Bulgarije Italië Frankrijk Andorra Spanje

Wintersportnieuws uit Zermatt

Waar skiën in mei?
Traditioneel is mei een van de rustigste maanden op de wintersportkalen...
04.05.11
Skitoeren: puur genot voor ervaren skiërs
Steeds meer ervaren skiërs zoeken uitdagingen buiten de afgebakende ski...
01.04.10
Skitour Adelboden

Nieuwsbrief van Skiinfo

Nieuwsbrief van Skiinfo Meld je aan en ontvang regelmatig de nieuwsbrief van Skiinfo Aanmelden gratis nieuwsbrief