Vind skiresort icon
Nederlands, België | Change language
Nieuw hier? Aanmelden voor community!
personen zijn al lid!

Voetballen met de sterren

Graubünden Tourismus
Graubünden Tourismus

Toernooimanager bij het IceSnowFootball in Arosa, de community heeft gestemd!

Auteur

Door Graubünden Tourismus
Gepubliceerd: 19.12.11

Eefje P., communicatieadviseur, trainer en coach is  de laatste droombaanwinnaar van 2011. Eefje is een voetbalfan die haar afstudeeronderzoek heeft geschreven over de grootste Nederlandse voetbalclubs. Ook haar ervaring bij het organiseren van evenementen zal haar goed van pas komen in deze droombaan. Eefje gaat een week aan de slag als toernooimanager bij het IceSnowFootball in Arosa. Tijdens deze week zal zij kennismaken met sterren als Ruud Gullit en aanschuiven bij het galadiner in het Tschuggen Grand Hotel. Daarnaast heeft zij uiteraard ook tijd het prachtige vakantiegebied Arosa beter te leren kennen.

Eefje P. (27)
Ik solliciteer als aan de bal met de voetbalsterren want ik wil de voetbalsterren een zweetdoekje aangeven

Geef ons je favoriete sterkte?
Ik ken zowel de voetbal- als communicatiebranche, ben enthousiast & zorg voor 't gewenste resultaat.

Wat is je grootste zwakte?
Als ik naar een voetbalwedstrijd kijk, ben ik er lastig weg te krijgen ;-).

Ik ben geschikt voor deze baan omdat…
Ik hou van voetbal, ik voetbal zelf en heb mijn afstudeeronderzoek bij een van de grootste clubs van Nederland gedaan. Verder heb ik veel ervaring in het organiseren van (pers)evenementen. Ik onderneem graag pro-actief actie om tot een zo goed mogelijk resultaat te komen. Hier komen mijn twee werelden perfect samen! Voor mij echt de droombaan!

Wat ben je van beroep?
Communicatieadviseur, trainer en coach

 

Volg Graubünden op Facebook, klik hier. 

 

blog comments powered by Disqus
Nieuwste foto´s uit Arosa, van onze users
Graubünden - Oldtimer
Top of Graubünden
Scandinavië
Europa
Noord-Amerika
Groot-Brittannië Liechtenstein België Nederland Duitsland Tsjechië Oostenrijk Slovenië Zwitserland Polen Slowakije Roemenië Bulgarije Italië Frankrijk Andorra Spanje

Wintersportnieuws uit Arosa

Nog één exclusieve droombaan te vergeven
Zes droombanen zijn vergeven, één hele bijzondere droombaan wacht nog o...
26.10.11
Graubünden Toerisme
Arosa: waar de zon heel graag schijnt.
Graubündner weten alles van de zon...
20.10.11
Toerisme Graubünden

Nieuwsbrief van Skiinfo

Nieuwsbrief van Skiinfo Meld je aan en ontvang regelmatig de nieuwsbrief van Skiinfo Aanmelden gratis nieuwsbrief